HAKKIMIZDA

Cnc saç işleme makineleri sektörünün en büyük probleminin çözüm merkezi olmak adına yola koyulmuş olan Elektrocnc, sektördeki her marka ve model makinenin alt yapısını sağlayarak müşterilerine üretici veya distribütör firmalar karşısında alternatif olmak ve sorunsuz servis, hızlı çözüm üreten, sektörün özel serviste ve yedek parça temininde tek adresidir.

Kullanıcıların fabrikalarındaki farklı olan her makine ve teçhizat için birden çok firma ile uğraşmak zorunda kalmasını önlemek tüm makine parkı için tek servis sağlayıcısı olmak için varız.

Ayrıca müşterilerin yeni makine ve tezgâh seçiminde karşılaştırmalı raporlamalar yaparak üretimine en uygun makine ve teçhizatı seçmesine yardımcı olarak proseslerinin verimini en üst seviye ye çıkarmak için varız.

İkinci el makine ve tezgâhlarında tek adresi yine Elektrocnc, her marka ve model makinelerinizin kurulumu, eğitimi, bakımları ve taşınması ile sorunsuz çalışır hale gelmesinde de tecrübeli servis ve satış ekibimiz ile ikinci el makinelerinizin alım satım kiralama ve servisinde de adres yine Elektrocnc.