SERVİS

Saç işleme sektöründeki 10 yıllık tecrübemiz ve müşterilerimize verdiğimiz güvenimiz ile sektörün özel servis eksikliğini gidermek ve her marka ve model makineler için alternatif çözüm olmak adına tecrübelerimizi siz müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

AMADA®, LVD®, TAİLİFT®, MURATEC®, FİNN-POWER®, Başta olmak üzere EUROMAC®, BYSTRONİC®, GADE®, COLLY®, TRUMPF®, DURMAZLAR®, BAYKAL®, MAZAK®, PRİMA®, SAFAN®, ERMAKSAN® Gibi birçok firmanın Başta CNC Lazer olmak üzere CNC Punç ve CNC ABKANT Büküm tezgahlarının teknik servisini vermekte ve yedek parçalarını temin etmekteyiz. Tecrübelerimiz ve çözüm ortaklarımız ile makinelerinizin gerek orijinal gerek ise muadil yedek parça ihtiyaçlarını en kısa sürede tedarik ederek hızlı çözüm politikamızı yerine getirmekteyiz.

Ayrıca makine bakımları, makine kurulumları, operatör eğitimleri, offline CAD/CAM yazılım eğitimleri ile makine taşıması ve sonrasında periyodik bakımını yapıp devreye almada sorunsuz servis vererek müşteri memnuniyetini odaklamaktayız.

Tecrübeli Teknik Servis elemanları ile haftanın 7 günü hizmet vererek istediğiniz anda ve istediğiniz yerde en kısa sürede çözüm odaklı çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.